تکنیک شدووینگ برای تقویت مکالمه انگلیسی

تکنیک شدووینگ (تکنیک سایه)

تکنیک شدووینگ یا تکنیک سایه Shadowing technique (imitation Technique)، یکی از موثرترین روش‌ها برای تقویت مکالمه، تلفظ، لهجه و روان صحبت کردن در انگلیسی به شمار میاد.

در این تکنیک ما مثل یک سایه پشت سر یک گوینده حرکت میکنیم و کارهای اون رو تقلید میکنیم (در این ویدیو به عنوان مثال با آقای بیل گیتس این تمرین انجام شده) با این تکنیک دیگه برای تمرین اسپیکینگ و مکالمه در زبان انگلیسی نیازی به پارتنر زبان ندارید و میتونید خودتون این کار رو به تنهایی در خانه یا محل کار انجام بدید.

با تمرین روزانه حدودا 15 دقیقه میتوانید پس از مدت کمی تفاوت را در تلفظ ها و لهجه خود احساس کنید. البته باید توجه بکنید که این تکنیک به درستی اجرا شود و روزانه بیش از 15 دقیقه انجام نشود تا زبان آموز از تمرین کردن خسته نشود

🔰 این تکنیک به روش‌های مختلفی اجرا میشود و چند تا قلق (ترفند) خاص دارد که در این ویدیو به صورت کامل توضیح دادم و خودم این روش ها رو به صورت امتحانی انجام دادم تا شما هم ببینید.

🔶 اگر دغدغه‌ی شما این است که با لهجه فارسی، انگلیسی را صحبت میکنید یا اینکه تلفظ‌های درستی ندارید و در تلاش هستید تا این مشکل را برطرف کنید، حتما تا آخر این ویدیو را ببینید چون توضیحات خوبی در این مورد داده شده است.

🌍 برای دانلود و نصب اپلیکیشن TED روی سیستم عامل‌های Android و IOS به لینک زیر مراجعه کنید: https://www.ted.com/about/programs-in…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *