معرفی وب سایت

وبسایت پویان اینگلیش با هدف تقویت سطح زبان انگلیسی فارسی زبانان در سراسر دنیا و ایجاد یک بستر آموزشی جامع و منظم طراحی شده است.

ما در تلاشیم با تهیه محتوا و نکات به روز و علمی با توجه به استانداردهای آموزشی در حوزه زبان انگلیسی، به زبان آموزان کمک کنیم.

معرفی بخش‌های وب سایت

  • بخش خانه

در این بخش شما به کلیه قسمت‌های سایت دسترسی دارید و میتوانید آخرین درس‌ها و ویدیوها و همچنین زمان باقیمانده تا انتشار درس بعدی را مشاهده نمایید

  • بخش تمام دروس

در این قسمت شما میتوانید جزوه تمام درس‌هایی که به صورت ویدیویی در کانال یوتوب و اینستاگرام ما تدریس میشود را داشته باشید و در آزمونی که در انتهای هر درس قرار گرفته شرکت کنید و میزان اطلاعات خود را درباره آن مطلب محک بزنید و در انتها نمره‌ی کسب شده خود را مشاهده کنید و سوالاتی که اشتباه جواب داده‌اید را با ذکر دلیل مشاهده کنید.

  • بخش ویدیوها

در این بخش شما میتوانید به تمامی ویدیوهایی که در کانال یوتوب ما قرار دارد به صورت طبقه بندی شده دسترسی داشته باشید و به صورت رایگان از آنها استفاده نمایید. ویدیوها به صورت پلی لیست میباشد و میتوانید در چندین صفحه‌ به تمامی آنها دسترسی داشته باشید

نحوه صحیح مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی در وب سایت ما

برای یادگیری اصولی زبان در کنار ما، لطفا ابتدا ویدیوی مربوط به درس مورد نظر را در کانال یوتوب مشاهده کنید. سپس وارد وبسایت ما شوید و جزوه مربوط به درس را مطالعه کنید و در آخر در آزمون درس شرکت کنید و اطلاعات خود را محک بزنید و نمره خود را از سایت دریافت کنید. شما میتوانید برای دیدن خلاصه ویدیوها ما را در اینستاگرام دنبال کنید و برای اطلاع از ویدیوهای جدید و جزوه درس‌ها در کانال تلگرام عضو شوید.

برای عضویت در تمامی شبکه های اجتماعی ما میتوانید بر روی دکمه‌ی هر کدام از پلتفرم‌های زیر کلیک کنید.